Kurumsal

2011 Yılında tamamen yenilenen yüzüyle gerek konfor yönünden gerekse görselliğiyle müşteri memnuniyetini kendisine ilke edindi.


Rakipleri ile değil kendisiyle yarışabileceğini ispatlayan Hotel Gold Yıldırım profesyonel kadrosuyla kapılarını değerli müşterilerine açmış hizmet sektöründe kendisini ispatlamış ve ilkelerinden ödün vermeyerek sağlam adımlarla bu yolda ilerlemeye devam etmektedir.


Iğdır Merkezinde bulunan ulaşım sıkıntısı yaşamadan her türlü ulaşım vasıtası ile rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir konumda olup size evinizi aratmayacak konfor, güvenlik ve hizmet sunmaktadır. Otelimiz 50 Odası 80 Yatak kapasiteli tercihlerinize cevap verebilecek şekilde standart ve suit odalar olarak dizayn edilmiştir. Vermiş olduğu hizmetler yanında da göz zevkinizi tatmin edecek şekilde düzenlenmiş olan otelimiz her türlü toplantı ve organizasyonlarınızda cevap verebilecek durumda yenilenmiştir.


Alışılmışın dışında doğunun incisi Iğdır'da gerek yurtiçi gerekse yurtdışı bir çok organizasyona imzasını atmış olan otelimiz online rezervasyon ve 24 saat hizmet veren hatlarıyla sorularınıza anında cevap verebilmekte ve ilgili rezervasyon işlemlerinizi onaylayabilmektedir.


Yolunuz düşerse unutmayın, Iğdır'da bir eviniz var.